Przestrzenne litery 3D podświetlane, logo

Poszukujesz unikalnego sposobu na udekorowanie wnętrza, fasady lub wyeksponowanie logo Twojego lokalu? Litery podświetlane to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci również podkreślić prestiż miejsca i dodać mu interesującego charakteru. W zależności od wystroju czy stylu fasady, dobór podświetlanych liter przestrzennych może być bardzo zróżnicowany. Ważne, by wziąć pod uwagę zarówno zamierzony efekt estetyczny, jak i czytelność oraz tło. Nie masz konkretnego pomysłu na stylistykę napisu? Skontaktuj się z nami – doradzimy Ci, na jaką czcionkę, formę i rodzaj mocowania się zdecydować, a następnie pomożemy wybrać miejsce umieszczenia logo.

Nasze litery podświetlane charakteryzują się wyjątkową starannością wykończenia, a także długotrwałą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Wykonujemy napisy o najróżniejszych formach i gabarytach. Jesteśmy otwarci na zamówienia banerów tekstowych i logo o nawet najwyższym stopniu skomplikowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.

litery przestrzenne podświetlane 3D

Litery przestrzenne podświetlane

Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane, organiczne formy z najwyższą precyzją? To zasługa materiałów i techniki, jaką posługujemy się w procesie realizacji projektu. Do przygotowania podświetlanych napisów wykorzystujemy cienkie blachy, łączone unikalną metodą spawania. Sprawia to, że nasze litery przestrzenne mogą przyjmować dowolne formy, nawet te najbardziej niespotykane.

Na życzenie Klienta możemy wyprodukować różnego rodzaju modele, których wspólnym mianownikiem jest wyjątkowa precyzja i wizualna atrakcyjność. Niesłabnącą popularnością cieszą się duże, proste formy, znakomicie eksponujące nazwę firmy czy lokalu. Równie chętnie nasi Klienci zamawiają napisy w formie vintage, na przykład imitujące stare neony. W takim przypadku bardziej niż sama czytelność liczy się wartość dekoracyjna.

Litery podświetlane, które wykonujemy, mogą przybierać różne barwy, podobnie jak emitowane przez nie światło. Nasza firma opiera swoją działalność w głównej mierze na spersonalizowanych projektach, dlatego jesteśmy gotowi na realizację nawet najbardziej wymagających zamówień.

logo 3d podświetlane

Podświetlane logo 3D na ścianę

Na jakiej zasadzie powstaje podświetlane logo 3D na ścianę? Wykonywane z cienkich blach łączonych na krawędziach, jest następnie wzbogacane o źródło światła trwale umieszczone wewnątrz elementów, które gwarantuje doskonałą czytelność.

W swojej działalności wykorzystujemy moduły LED, generujące strumień świetlny o wyższej mocy przy mniejszej konsumpcji energii i dłuższej żywotności. To energooszczędne rozwiązanie, jednocześnie gwarantujące natężenie światła przewyższające tradycyjne żarówki. Dzięki temu tworzone przez nas litery przestrzenne są widoczne z daleka. Moduły LED, wykorzystywane przy realizacji projektów, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dzięki temu są one odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że działają niezawodnie przez długie lata.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, realizujemy również animowane oświetlenie elewacji, jako tła do efektownego wyeksponowania logotypów i napisów. Tego rodzaju realizacje to znakomity sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych Klientów, a zatem – wspaniała forma reklamy.

Litery przestrzenne podświetlane 3d

Nasze usługi to miasto pełne lokali usługowych i gastronomicznych, skupionych na małej przestrzeni. Jak w tak dużym natężeniu logotypów i reklam wyróżnić swój biznes i oznaczyć go w taki sposób, by Klienci z łatwością mogli do niego trafić? Litery przestrzenne podświetlane 3D od tyłu to najlepsze rozwiązanie, które za niewygórowaną cenę pozwoli wyeksponować Twoje logo. Jego oświetlenie w formie animowanej to jeden ze sposobów, który gwarantuje przyciągnięcie uwagi potencjalnych gości lokalu.

Jeśli masz niestandardowy pomysł na tego rodzaju element, zapraszamy do kontaktu. Nasza technika umożliwia wykonywanie najróżniejszego rodzaju form przy zachowaniu wyjątkowej precyzji, nieosiągalnej innymi metodami. Wykonamy dla Ciebie ekskluzywny logotyp, który stanie się integralną częścią fasady lub wnętrza.

Nasze litery reklamowe dostępne są w różnych wersjach – oferujemy wykończenia stali z wykorzystaniem złota, mosiądzu, miedzi, cortenu i nie tylko. Możesz również zdecydować się na napis malowany w dowolnym kolorze. Możliwości jest wiele – ale jeśli masz inny pomysł niż sugerowane przez nas rozwiązania, zapraszamy do jego konsultacji.

Jesteśmy otwarci na projekty indywidualne. Jako renomowany producent logo 3D i różnego rodzaju reklamowych elementów przestrzennych, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Każda litera i wszystkie cyfry powstają z zachowaniem najwyższych standardów wykończenia.

Oprócz liter przestrzennych podświetlanych wykonujemy również kasetony z iluminacją, napisy i tablice adresowe, także typografię na jachty i pojazdy. Jesteśmy w stanie wykonać elementy o najróżniejszych wymiarach i kształtach, w tym litery o formach szeryfowych i bezszeryfowych. Zapraszamy do kontaktu wszelkie instytucje, właścicieli lokali usługowych, gastronomicznych, a także domów prywatnych i pojazdów oraz łodzi. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Cena elementów zależy od gabarytów i rodzaju wykończenia, ale również dodatkowych funkcji, na przykład animacji oświetlenia.