litery
płaskie

Wszystkie wykonywane przez nas elementy przestrzenne i napisy metalowe dostosowane są do montażu w dowolnych miejscach.

Wykonywane przez nas napisy metalowe na zamówienie dostosowujemy do indywidualnych preferencji Klienta. W skład dostępnej na stronie oferty wchodzą elementy metalowe o różnych barwach, które możesz dostosować do swojego wnętrza bądź elewacji. Mogą one zawierać także cyfry. 

Cena oferowanych elementów typograficznych jest wyjątkowo atrakcyjna, biorąc pod uwagę ich wysoką jakość. Jeśli nie masz pewności, jaki styl i rodzaj materiału wybrać, skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów. Jako producent dbający o pełne zadowolenia klienta, doradzamy również w zakresie montażu i doboru tła.

Sprawdź, czego potrzebujesz, aby dostać od nas rzetelną wycenę.

IMG_0322 kopia
LITERY PŁASKIE

Litery ze stali nierdzewnej na zamówienie

Oferujemy szeroki zakres liter płaskich i przestrzennych ze stali nierdzewnej, które sprawdzą się zarówno w siedzibach różnego rodzaju instytucji, organizacji czy korporacji, jak i w hotelach, lokalach usługowych i gastronomicznych. To tylko niektóre przykłady szerokiego zastosowania tego rodzaju elementów. Mogą one wzbogacić wystrój, stając się jego integralnym elementem i podkreślając prestiż lokalu.

Ich zastosowanie to również znakomity sposób na wyeksponowanie identyfikacji wizualnej. Widoczne z daleka litery ułatwią natychmiastową identyfikację danego miejsca. Umieszczenie tego rodzaju elementów w lokalu może być znakomitą alternatywą dla zastosowania klasycznych dekoracji – starannie wyselekcjonowana typografia dopełni dzieła.

KONTAKT

KONTAKT

MAREK SOLARZ STUDIO MS

NIP: 945 153 50 21
REGON: 351371440

Copyright 2024 © – MAREK SOLARZ & JAK LEKKO