litery
przestrzenne

Wykonujemy napisy o najróżniejszych formach i gabarytach. Jesteśmy otwarci na zamówienia banerów tekstowych i logo o nawet najwyższym stopniu skomplikowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.

Poszukujesz niebanalnego sposobu na przyciągnięcie nowych Klientów do swojego miejsca? A może zależy Ci na wykonaniu artystycznego projektu o dużym rozmachu? Litery przestrzenne ze stali nierdzewnej mogą służyć do najróżniejszych celów. Ich wykorzystanie gwarantuje szeroko zakrojoną promocję i szereg innych możliwości.

Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane, organiczne formy z najwyższą precyzją? To zasługa materiałów i techniki, jaką posługujemy się w procesie realizacji projektu. Do przygotowania podświetlanych napisów wykorzystujemy cienkie blachy, łączone unikalną metodą spawania. Sprawia to, że nasze litery przestrzenne mogą przyjmować dowolne formy, nawet te najbardziej niespotykane.

Na życzenie klienta możemy wyprodukować różnego rodzaju modele, których wspólnym mianownikiem jest wyjątkowa precyzja i wizualna atrakcyjność. Niesłabnącą popularnością cieszą się duże, proste formy, znakomicie eksponujące nazwę firmy czy lokalu. 

Sprawdź, czego potrzebujesz, aby dostać od nas rzetelną wycenę.

IMGP1652
IMG_9948

Litery metalowe na elewację

Dzięki wykorzystaniu stali nierdzewnej wykonywane przez nas litery na budynek,  dom czy fasadę lokalu użytkowego nie ulegają niszczącemu wpływowi czynników atmosferycznych. 

Zastosowanie takiego materiału pozwala uniknąć procesów korozyjnych, negatywnie wpływających na aspekt wizualny i trwałość liter.
Firma stawia przede wszystkim na jakość, która, oprócz starannie wyselekcjonowanych materiałów, objawia się również przemyślanym designem. Zatrudniani przez nas specjaliści są ekspertami w dziedzinie typografii – ich wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają na przygotowanie satysfakcjonujących estetycznie projektów o właściwych proporcjach. 

Jako renomowany producent liter przestrzennych, wykonamy dla Ciebie napisy szeryfowe i bezszeryfowe o nawet najbardziej skomplikowanych, organicznych formach i niestandardowych wymiarach. Każda nasza litera wykonywana jest z najwyższą dbałością o szczegóły.

Duży logotyp na elewacji budynku, przestrzenna grafika wytrawiona na stalowym, wypolerowanym podłożu, a może napis z nazwą firmy zamontowany przy bramie wejściowej? Pomysłów na wykorzystanie naszych produktów jest mnóstwo. 

Duże litery ze stali nierdzewnej stają się świetnym elementem identyfikacji wizualnej marki. Ich doskonały wygląd podkreśla profesjonalny charakter firmy, a odpowiednia wielkość sprawia, że widać je z nawet bardzo dużej odległości. Gwarantujemy, że nasze produkty nawet po wielu latach zachowują piękny wygląd. Odpowiednio zabezpieczone są odporne na długotrwałe działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

KONTAKT

KONTAKT

MAREK SOLARZ STUDIO MS

NIP: 945 153 50 21
REGON: 351371440

Copyright 2024 © – MAREK SOLARZ & JAK LEKKO