litery
podświetlane

Poszukujesz unikalnego sposobu na udekorowanie wnętrza, fasady lub wyeksponowanie logo Twojego lokalu? Litery podświetlane to doskonałe rozwiązanie, które pozwoli Ci również podkreślić prestiż miejsca i dodać mu interesującego charakteru.

Nasze litery podświetlane charakteryzują się wyjątkową starannością wykończenia, a także długotrwałą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Wykonujemy napisy o najróżniejszych formach i gabarytach. Jesteśmy otwarci na zamówienia banerów tekstowych i logo o nawet najwyższym stopniu skomplikowania. 

Jak to możliwe, że jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane, organiczne formy z najwyższą precyzją? To zasługa materiałów i techniki, jaką posługujemy się w procesie realizacji projektu. Do przygotowania podświetlanych napisów wykorzystujemy cienkie blachy, łączone unikalną metodą spawania. Sprawia to, że nasze litery przestrzenne mogą przyjmować dowolne formy, nawet te najbardziej niespotykane.

Na życzenie klienta możemy wyprodukować różnego rodzaju modele, których wspólnym mianownikiem jest wyjątkowa precyzja i wizualna atrakcyjność. Niesłabnącą popularnością cieszą się duże, proste formy, znakomicie eksponujące nazwę firmy czy lokalu. Równie chętnie nasi klienci zamawiają napisy w formie vintage, na przykład imitujące stare neony. W takim przypadku bardziej niż sama czytelność liczy się wartość dekoracyjna.

Litery podświetlane, które wykonujemy, mogą przybierać różne barwy, podobnie jak emitowane przez nie światło. Nasza firma opiera swoją działalność w głównej mierze na spersonalizowanych projektach, dlatego jesteśmy gotowi na realizację nawet najbardziej wymagających zamówień.

Sprawdź, czego potrzebujesz, aby dostać od nas rzetelną wycenę.

logo 3d podświetlane
IMG_1441

Podświetlane logo 3D na ścianę

Na jakiej zasadzie powstaje podświetlane logo 3D na ścianę? Wykonywane z cienkich blach łączonych na krawędziach, jest następnie wzbogacane o źródło światła trwale umieszczone wewnątrz elementów, które gwarantuje doskonałą czytelność.

Jak w tak dużym natężeniu logotypów i reklam wyróżnić swój biznes i oznaczyć go w taki sposób, by klienci z łatwością mogli do niego trafić? Litery przestrzenne podświetlane 3D od tyłu to najlepsze rozwiązanie, które za niewygórowaną cenę pozwoli wyeksponować Twoje logo. Jego oświetlenie w formie animowanej to jeden ze sposobów, który gwarantuje przyciągnięcie uwagi potencjalnych gości lokalu.

W swojej działalności wykorzystujemy moduły LED, generujące strumień świetlny o wyższej mocy przy mniejszej konsumpcji energii i dłuższej żywotności. To energooszczędne rozwiązanie, jednocześnie gwarantujące natężenie światła przewyższające tradycyjne żarówki. Dzięki temu tworzone przez nas litery przestrzenne są widoczne z daleka. Moduły LED, wykorzystywane przy realizacji projektów, pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Dzięki temu są one odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że działają niezawodnie przez długie lata.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, realizujemy również animowane oświetlenie elewacji, jako tła do efektownego wyeksponowania logotypów i napisów. Tego rodzaju realizacje to znakomity sposób na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów, a zatem – wspaniała forma reklamy.

KONTAKT

KONTAKT

MAREK SOLARZ STUDIO MS

NIP: 945 153 50 21
REGON: 351371440

Copyright 2024 © – MAREK SOLARZ & JAK LEKKO