rzeźby &
formy ze stali

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami rzeźb ze stali nierdzewnej. Jesteśmy otwarci na przygotowanie niestandardowych projektów, które uwzględniają skomplikowane detale. 

formy ze stali
nierdzewnej

Każda rzeźba, którą u nas zamówisz, będzie całkowicie zgodna z dostarczonymi przez Ciebie wytycznymi. Wszystkie projekty traktujemy z równą uwagą i starannością. Jeśli masz wątpliwości co do możliwości realizacji formy ze stali nierdzewnej, zapraszamy do konsultacji. Jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane detale, dzięki czemu rzeźby parkowe, powstające w naszym warsztacie, cieszą się taką popularnością.

Wykonujemy zarówno bardziej tradycyjne projekty, jak i współczesne formy o wyjątkowym charakterze. Tego rodzaju obiekty figury, dzięki uniwersalnemu wyglądowi metalu, sprawdzą się w każdym otoczeniu najróżniejszych otoczeniach, począwszy od betonowych przestrzeni po tereny zielone.

Rzeźby parkowe ze stali nierdzewnej stają się coraz częściej wykorzystywanym akcentem dekoracyjnym w przestrzeniach publicznych. Warto zadbać o to, by uwzględnione w projekcie zagospodarowania przestrzeni formy metalowe wpisały się w tło, pozostając jednocześnie doskonale wyeksponowanymi. Stal nierdzewna gwarantuje stonowany efekt o wyjątkowym charakterze. Jednocześnie, zamawiając tego rodzaju rzeźbę, masz gwarancję trwałości i doskonałego wyglądu przez długi czas.

Sprawdź, czego potrzebujesz, aby dostać od nas rzetelną wycenę.

litery ze stali nierdzewnej
IMG_7961

Rzeźby metalowe, rzeźby parkowe

Wykonujemy rzeźby parkowe ze stali, charakteryzujące się ponadprzeciętną trwałością. Wykorzystujemy surowce renomowanych producentów, które zapewniają odporność formy na czynniki zewnętrzne. 

Dzięki temu nasze wyroby doskonale sprawdzą się jako zewnętrzne formy ze stali, zachowując doskonały wygląd przez lata. Wykorzystanie stali nierdzewnej pozwala uniknąć procesów korozyjnych, które mogłyby negatywnie wpłynąć na aspekt wizualny rzeźby.

Tego rodzaju zamówienia zazwyczaj cechują się precyzyjnym projektem, który należy zrealizować w stu procentach zgodnie z wytycznymi. Jako lider w branży, jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane formy o dużych gabarytach. Wykorzystywana przez nas innowacyjna technologia nie ogranicza nas w kwestii wymiarów wykonywanych rzeźb metalowych. Nasi eksperci doradzają klientom nie tylko w zakresie samych kształtów i materiałów, ale również tła, mającego istotny wpływ na efekt wizualny. Wykonujemy również mocowania dla form metalowych pod różnego rodzaju płaszczyzny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z dotychczasowymi realizacjami figur. Jesteśmy otwarci na przygotowanie niestandardowych projektów, które uwzględniają skomplikowane detale. Pomagamy również w ulokowaniu i montowaniu rzeźby w każdej lokalizacji. Skorzystaj z oferty profesjonalistów w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Oprócz rzeźb parkowych przygotowujemy również stalowe pylony reklamowe i postumenty oraz inne realizacje artystyczne o różnych wymiarach. Wszystkie nasze produkty łączy wysoka jakość wykorzystanych materiałów i precyzyjne wykonanie.

KONTAKT

KONTAKT

MAREK SOLARZ STUDIO MS

NIP: 945 153 50 21
REGON: 351371440

Copyright 2024 © – MAREK SOLARZ & JAK LEKKO